O firmie

Kilka słów o firmie

Posiadamy bogate doświadczenie – na rynku funkcjonujemy od roku 2003. Od początku wśród naszych flagowych usług znalazło się grawerowanie i wyrabianie odznak na specjalne zamówienie. Wraz z upływem lat rozszerzaliśmy naszą ofertę, stając się miejscem, w którym klient może zostać obsłużony w kompleksowy sposób w zakresie reklamy i wielu innych usług.

Naszą ofertę można podzielić na cztery obszary – grawerowanie CNC, usługi laserem CO2, sublimację oraz produkcję odznak i ryngrafów. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyposażyć warsztat w najlepsze i nowoczesne urządzenia, takie jak frezarki CNC, laser oraz drukarki do sublimacji. Zastosowanie takiego sprzętu gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Nowoczesny sprzęt posiada coraz większe możliwości, przez co możemy bez problemów dostosować jakość wykonanych przez nas zleceń jest stale wysoka i zaspokaja indywidualne potrzeby każdego klienta.

Wśród naszych stałych klientów są zarówno instytucje państwowe, przedsiębiorstwa, ale także odbiorcy indywidualni. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą i starannością. Chcemy, żeby każdy klient poczuł się tak samo ważny, niezależnie od wielkości i wartości zamówienia.

Jeśli chcesz komuś podziękować w wyjątkowy sposób, zaoferujemy Ci optymalne rozwiązanie. Zaprojektujemy to, czego potrzebujesz, właśnie dlatego masz pewność, że będzie to produkt unikatowy, oryginalny i niepowtarzalny.

Sprawdź naszą ofertę:

ODZNAKI I RYNGRAFY:
– odznaki okolicznościowe i turystyczne (tłoczone, odlewane, wielowarstwowe) wykonane i malowane ręcznie z mosiądzu, miedzi, blachy nowosrebrnej
– ryngrafy – specjalne pamiątkowe medaliony w kształcie tarczy, noszone dawniej przez żołnierzy. Wykonujemy je na podkładzie z twardego drewna – dla wojska, straży pożarnej oraz GOPR.
– medale sportowe i okolicznościowe
– breloki
– gwoździe sztandarowe

GRAWEROWANIE CNC:
CNC – czyli w języku polskim komputerowe sterowanie urządzeń mechanicznych pozwala na bardzo precyzyjną obróbkę metalu. Dzięki wysokiej jakości maszynom jesteśmy w stanie szybko wykonać zlecenia grawerowania na metalicznych wyrobach. Wykonane przez nas napisy cechują się odpornością na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie sprawdzają się w różnych sektorach przemysłu. Oferujemy także produkcję pieczęci na lak – tego typu stemple podnoszą rangę dokumentów, stanowiąc bardzo gustowny dodatek do eleganckich pism.

– tablice ze stali nierdzewnej
– tablice nagrobne
– matryce
– tabliczki znamionowe
– datowniki
– frezowanie elementów z aluminium
– pieczęcie na lak

LASER CO2:
– tabliczki znamionowe
– tabliczki okolicznościowe
– identyfikatory
– ozdoby drewniane
– litery z laminatu

SUBLIMACJA: 
Jedna z najpopularniejszych technik druku wykorzystywanych w produkcji materiałów dla agencji reklamowych. Naniesienie grafiki na przedmiot odbywa się w ściśle określonych warunkach, takich jak ciśnienie czy temperatura. Sublimację można wykonać na różnych materiałach – od kubków i metali po poliester. W naszej ofercie znajdują się
eleganckie dyplomy pamiątkowe wykonane na deskach, można je wręczyć np. sponsorom, dyrektorom
– dyplomy – etc.
– kubki
– tabliczki pamiątkowe
– instrukcje urządzeń

Ponadto oferujemy:

– statuetki okolicznościowe
– pieczątki
– nadruki na tekstyliach, szkle, laminatach

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart